Si Danışmanlık Profesyonel Sağlık DanışmanlığıSi Danışmanlık

Sİ DANIŞMANLIK

Hakkımızda

Si Danışmanlık, profesyonel sağlık yönetimi alanında uzmanlaşmış bir sağlık danışmanlık firmasıdır. Kurumsal Sağlık Yönetimi Danışmanlığı ve Bireylere yönelik Kişisel Sağlık Danışmanlığı hizmetlerimiz ile danışmanlık sağlamaktayız.

Si Danışmanlık Bireysel Sağlık Yönetimi

Bireysel sağlık danışmanlığı, zayıflama ve diyetisyenlik hizmetleri sunarak sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen İç Hastalıkları Dr. Gürkan KUBİLAY ve beslenme uzmanı ekibi ile zayıflama hedefleriniz için danışmanlık sunuyoruz. Bunun yanı sıra sağlıklı beslenme yöntemlerini (CİMS) uygulamanızı sağlıyoruz.

Zayıflama

Ekibimizde yer alan uzman diyetisyenlerimiz, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için dinamik olarak çalışmaktadır. Dolayısı ile zayıflama konusunda uzman olan ekibimiz, sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz için gerekli olan yöntemleri sunmaktadır.

Pilates

Pilates antrenörlerimiz ile egzersiz yaparak sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunmanızı da teşvik ediyoruz. Uzmanlarımız birebir antrenörlük sağlamaktadır. Size özel hazırlanmış spor alanımızda hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Çünkü Soyunma odası, Geniş banyo ve Salonu ile ayrıca konfor alanınızı genişlettiğimizi düşünüyoruz.

Psikoterapi

Sağlıklı Yaşam konsepti ile Duygusal ve psikolojik ruh sağlınızı korumanız ve geri kazanmanız için çalışmaktayız. Türkiye’nin önde gelen uzman psikologları ile psikoterapi seansları gerçekleştiriyoruz.  Kısaca söyleyecek olursak yetişkin ve çocuk ergen ruh sağlığı gibi bir çok konuda yanınızdayız.

Fizyoterapi

Fizik tedavi ile sağlık sorunlarınızın tedavisi için uzman fizyoterapistler eşliğinde tedavi sürecini planlıyor ve uyguluyoruz. Fizyoterapi seansları hijyen ve sağlık kurallarına uygun ortamlarda taleplerinizi dikkate alarak gerçekleştirmekteyiz.

Bilinçaltı Bio Enerji

PSYCH-K, AccessBar, AccessFaceLift gibi teknikler ile Bilinçaltı Enerjetik seanslarımız sertifikalı uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Kısaca söyleyecek olursak Bütüncül beslenme, Zayıflama gibi ihtiyaçlarınızı desteklemenin yanı sıra zihinsel gelişiminizi de olumlu yönde desteklemektedir.

Si Danışmanlık Kurumsal Sağlık Yönetimi

Sİ Danışmanlık; Sağlık Yönetimi alanında profesyonelleşmiş bir kuruluştur. Kurumları analiz ederek kurum karını maksimize edecek finansal reçeteler sunmaktadır. Stok yönetimi desteğiyle verimli bir satın alma süreci oluşturmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla ihtiyaçlarınıza uygun kalıcı çözümler üreten Kurumsal Sağlık Yönetimi Danışmanlık kuruluşudur.

 

Bizimle çalışarak, sağlıklı yaşamınıza doğru adımlar atabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Si Danışmanlık olarak, sağlıklı yaşamınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Bireysel sağlık alanında bireylerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak amacındayız. Misyonumuz, bireysel sağlık konusunda uzmanlaşmış ekibimizle birlikte, bireylere en doğru bilgileri ve çözümleri sunarak, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmalarına yardımcı olmaktır.

Kurumlara özel olarak, analizler sağlayarak bilimsel ve sektörel özel çözümler sunuyoruz. Kurumsal Sağlık Yönetimi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız, sağlık sektörü konusundaki tecrübelerini ve bilgilerini, kurum ve diğer paydaşlar ile paylaşarak, etkili bir yönetim için gerekli olan her türlü desteği sağlamaktadırlar.

Vizyonumuz

Vizyonumuzun temelinde, bireylerin sağlıklı bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları her türlü desteği sunmak ve sağlık konusunda toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmak yatmaktadır. Bireysel sağlık konusunda danışmanlık hizmetleri sunan lider bir kuruluş olmak, bizim için sadece bir hedef değil, aynı zamanda bir sorumluluktur.

Teknolojik kaynakları kullanarak, Kurumların Gelişen teknolojiye ve sektörel gelişmelere uyumlu bir şekilde organizasyonel koşullara hazırlamak.

Kilo Verme ve Zayıflama Yöntemleri

Profesyonel Sağlık Danışmanlığı

Zayıflama- Diyet-Psikoterapi-Fizyoterapi- Sağlıklı Beslenme