Beslenme Sırları

Etkili Sonuçlar

Bilgi ve Destek
[mvc_team_profile member_clr=”#716664″ image_id=”3688″ memb_name=”Dr. Gürkan KUBİLAY” memb_prof=”İç Hastalıkları Uzmanı” memb_email=”bilgi@sidanismanlik.com.tr” memb_numb=”+ 90 312 985 06 12″ memb_addr=”Söğütözü Mah. 2178 Sk. No 2/2 Söğüt İş Merkezi Çankaya/ANK” memb_skill=”Zayıflamak” social_url=”http://www.facebook.com/Sidanismanlik-1842008762717756/” social_icon2=”fab fa-twitter” social_url2=”https://www.twitter.com/sidanismanlik” social_icon3=”fab fa-instagram” social_url3=”https://www.instagram.com/sidanismanlik/” url=”url:https%3A%2F%2Fsidanismanlik.com.tr%2Fuzman-kadro%2Fdr-gurkan-kubilay%2F|title:Dr.%20G%C3%BCrkan%20KUB%C4%B0LAY||” memb_skill2=”Sağlıklı Beslenmek” social_icon=”fab fa-facebook-f” social_clr=”#8e714c” social_clr2=”#8e714c” social_clr3=”#8e714c” social_icon4=”fab fa-linkedin-in” social_url4=”https://www.linkedin.com/in/sidanismanlik/” social_icon5=”fab fa-youtube” social_url5=”https://www.youtube.com/sidanismanlik” social_clr5=”#8e714c” social_clr4=”#8e714c”]
[mvc_team_profile member_clr=”#716664″ image_id=”3691″ memb_name=”Dyt. Selin ERKUL” memb_prof=”Beslenme Uzmanı” memb_email=”bilgi@sidanismanlik.com.tr” memb_numb=”+ 90 312 985 06 12″ memb_addr=”Söğütözü Mah. 2178 Sk. No 2/2 Söğüt İş Merkezi Çankaya/ANK” memb_skill=”Beslenme Danışmanlığı” social_url=”http://www.facebook.com/Sidanismanlik-1842008762717756/” social_icon2=”fab fa-twitter” social_url2=”https://www.twitter.com/sidanismanlik” social_icon3=”fab fa-instagram” social_url3=”https://www.instagram.com/sidanismanlik/” url=”url:https%3A%2F%2Fsidanismanlik.com.tr%2Fuzman-kadro%2Fdyt-selin-erkul%2F|title:Dyt.%20Selin%20Erkul||” memb_skill2=”Sağlıklı Beslenmek” social_icon=”fab fa-facebook-f” social_clr=”#8e714c” social_clr2=”#8e714c” social_clr3=”#8e714c” social_icon4=”fab fa-linkedin-in” social_url4=”https://www.linkedin.com/in/sidanismanlik/” social_clr4=”#8e714c” social_icon5=”fab fa-youtube” social_url5=”https://www.youtube.com/sidanismanlik” social_clr5=”#8e714c”]
KOLAY TEDAVİ

Tedavimiz çok kolay sizler için. Nerede olursanız olun,diyelim ki kliniğe gelmek istediniz, şunu yapacağız; hastalıklarınızı tespit edeceğiz. Hastalıklar ne demek? İnsilün direncini özellikle bağırsak bakterilerinizin direncini kontrol edeceğiz. Peki bunu yapabilmek kolay mı? elbette değil. Bunun için uzman bir ekip ile çalışacağız.

UZMAN EKİP

Başlarında ben İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay, diyetisyen arkadaşlarım, gıda mühendisi arkadaşlarım ve psikolog arkadaşlarım var, sizi bu obezite yada aşırı kilo derdinden kurtarmak için bir ekip olarak size destek olacağız.

SİZE ÖZEL LİSTELER

Her geldiğinizde size özel olarak hazırlanan listeler ile sizi kontrol ederek tedavi edeceğiz. Nereden gelirseniz gelin. Peki ne sıklık ile geleceksiniz?

Biz aslında 2 haftada bir kliniğe gelmenizi istiyoruz. Bu iki haftada bir kliniğe geldiğinizde size özel olarak gönderdiğimiz  listelerin sonuçlarını, özel tartı sonuçları ile karşılaştıracak ve bu sayede ne kadar işe yaradıklarını görme şansımız olacak. Çünkü tedavinin en başında size vücüt analizi yapmış olacağız.

VÜCUT ANALİZİ

Ne kadar yağınız var? Ne kadar kasınız var ? Metabolizma hızınız nedir? Ona bakmış olacağız. Yine ilk geldiğiniz de tıbbi sorularla gerçekten bir hastalık var mı ? Onu sorgulayacağız ve bir takım tahliller ile o koyduğumuz teşhisi sağlamlaştıracağız. Yani tıbbi sorgulamanın, vücut analizlerinin ve de kan tahlillerinin yapıldığı bir işlemden sonra bu listeleri size ayarlayacağız.

ETKİLİ SONUÇLAR VE TETKİKLER

Bu nedenle 2 haftada bir gelmeniz vermiş olduğumuz bu listelerin sonuçlarını görmemiz açısından önem arz etmektedir. Sert listelerle mi gideceğiz? Hayır. Yiye yiye zayıflayacaksınız. Biz biliyoruz ki bu güne kadar 2- 3 öğün yiyen insanlar da kilo aldılar.

YEDİRE YEDİRE ZAYIFLATIYORUZ

Diyet yapanlar hep kilo aldılar. Biz sizi “kilo alan insan” konumundan kurtarmak için günde 5 ile 6 öğün yedirmeye alıştıracağız.

Bir çoğunuzun ailesi “Yaa kızım sen eskisinden daha çok yiyorsun ve nasıl oluyorda kilo almıyorsun” diyecek ve buda bizim başarımız olacak. Bu bizim sistemizim başarısı olacak bunun içinde dediğimiz gibi kliniğe gelip bütün araştırmalar yapılacak ardından listeler hazırlanacak vek  size özel listelere başlanacak.

KONTROL VE LİSTELER

Her 2 haftada bir verdiğiniz performansınıza göre hangi listenin yarayıp yaramadığınI analiz edecek ve buna göre yeni yemek yeme düzeni kuracağız. Bunun sayesinde siz, bizimle olan tedaviniz bittiğinde 3 saat de bir acıkan ama kolay doyan,  kaçamakları ise eskisi gibi istemeyen biri olacaksınız.

KİLOLARINIZI KORUYUN

Bu tedavinin sonun da insülin direnci hastalığınızı ve de bağırsak bakterilerinizin kalitesini ve sayısını düzenleyeceğiz. Bunları düzeltmediğimiz sürece bütün kilolar geri alınır istemediğimiz bir durumdur bu. Bu arada ben çok hızlı kilo vermek istiyorum diyenler olursa onlara biz çok sevmesek de kalori kısıtlamalı listelerde vereceğiz. Bu hastanın tıbben sorunu  yoksa uygulayacağımız sert listelerimiz de olacak.

MUTLU VE ÖZGÜVENLİ BİR HAYAT

Nerde olursanız olun mutlu huzurlu hiç bir şekilde sorun yaşamadan bir zayıflama dönemi yaşamak istiyorsanız ve çevrenizdekilerin bıktık senin diyetinden laflarından da sıkıldıysanız ve en önemlisi yıllar boyu bu kilolarınızı korumak istiyorsanız bu tedavi size çok iyi gelecek.

Instagram Paylaşımlarımız

[instagram-feed user="sidanismanlik"]
Kilo Verme ve Zayıflama Yöntemleri

Profesyonel Sağlık Danışmanlığı

Zayıflama- Diyet-Psikoterapi-Fizyoterapi- Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı ve Dengeli Beslenme

Sağlığımız açısından dengeli ve yararlı besinler tüketirken dikkat etmemiz gereken konular vardır. ..

Benim Hikayem

Ömür boyu duamdan eksik etmeyeceğim Gürkan Hocamın sayesinde, 100 kilo verdim. Hemde yemek yiyerek zorlanmadan, açkalmadan

Zafer BeyAnkara

Beni seneler önce tanıyanlar artık başka bir Elif olduğumu söylüyorlar. Ben kendine güvenen ve hayallerini gerçekleştiren biri olmanın haklı gururunu yaşıyorum

Elif HanımAnkara

Diyet yapmayı değil, hayat boyunca doğru saatlerde, dengeli ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim. İnandım azmettim ve muhteşem bu ekiple başarıya ulaştım

Ayşe HanımAnkara

Uzman Kadromuz

Kilo Verme ve Zayıflama Yöntemleri

Profesyonel Sağlık Danışmanlığı

Zayıflama- Diyet-Psikoterapi-Fizyoterapi- Sağlıklı Beslenme