Hizmetlerimiz

SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ VE SAĞLIK YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Zayıflama ve Sağlıklı Yaşam Konseptimiz

Si Danışmanlık sağlıklı yaşam merkezi, fiziksel sağlık uygulamalarının yanı sıra ruh sağlığı ile ilgili hizmetler sağlayan butik bir merkezdir.
Beslenme Danışmanlığı, Pilates programları,  Zayıflama, Diyet programları, Psikolog eşliğinde Psikoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uygulamaları, Bio Enerji terapileri ile Accsess Bars, PSYCH-K uygulamaları alanlarında hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş çözümler sunar. Dolayısı ile bireylerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir.  Uzman kadromuz ve modern teknolojilerimiz sayesinde, bireylerin ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri sunarak, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Sağlıklı Yaşam Merkezimizde cerrahi veya ilaç tedavisi gerektirmeyen ancak Bireylerin, kişisel gelişim ve becerileri ile iyileşme sağlayabileceği konularda eğitim, danışmanlık, koçluk hizmetleri sunmaktayız.

BİREYSEL SAĞLIK YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Si Danışmanlık Bireysel Sağlık Yönetimi

Bireysel sağlık danışmanlığı, zayıflama ve diyetisyenlik hizmetleri sunarak sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Türkiye’nin önde gelen İç Hastalıkları Dr. Gürkan KUBİLAY ve beslenme uzmanı ekibi ile zayıflama hedefleriniz için danışmanlık sunuyoruz. Bunun yanı sıra sağlıklı beslenme yöntemlerini (CİMS) uygulamanızı sağlıyoruz.

Zayıflama

Ekibimizde yer alan uzman diyetisyenlerimiz, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için dinamik olarak çalışmaktadır. Dolayısı ile zayıflama konusunda uzman olan ekibimiz, sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz için gerekli olan yöntemleri sunmaktadır.

Pilates

Pilates antrenörlerimiz ile egzersiz yaparak sağlıklı yaşamınıza katkıda bulunmanızı da teşvik ediyoruz. Uzmanlarımız birebir antrenörlük sağlamaktadır. Size özel hazırlanmış spor alanımızda hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Çünkü Soyunma odası, Geniş banyo ve Salonu ile ayrıca konfor alanınızı genişlettiğimizi düşünüyoruz.

Psikoterapi

Sağlıklı Yaşam konsepti ile Duygusal ve psikolojik ruh sağlınızı korumanız ve geri kazanmanız için çalışmaktayız. Türkiye’nin önde gelen uzman psikologları ile psikoterapi seansları gerçekleştiriyoruz.  Kısaca söyleyecek olursak yetişkin ve çocuk ergen ruh sağlığı gibi bir çok konuda yanınızdayız.

Fizyoterapi

Fizik tedavi ile sağlık sorunlarınızın tedavisi için uzman fizyoterapistler eşliğinde tedavi sürecini planlıyor ve uyguluyoruz. Fizyoterapi seansları hijyen ve sağlık kurallarına uygun ortamlarda taleplerinizi dikkate alarak gerçekleştirmekteyiz.

Bilinçaltı Bio Enerji

PSYCH-K, AccessBar, AccessFaceLift gibi teknikler ile Bilinçaltı Enerjetik seanslarımız sertifikalı uzman diyetisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Kısaca söyleyecek olursak Bütüncül beslenme, Zayıflama gibi ihtiyaçlarınızı desteklemenin yanı sıra zihinsel gelişiminizi de olumlu yönde desteklemektedir.

SAĞLIK  KURUMLARI YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Si Danışmanlık Kurumsal Sağlık Yönetimi

Sİ Danışmanlık; Sağlık Yönetimi alanında profesyonelleşmiş bir kuruluştur. Kurumları analiz ederek kurum karını maksimize edecek finansal reçeteler sunmaktadır. Stok yönetimi desteğiyle verimli bir satın alma süreci oluşturmaktadır. Yenilikçi bakış açısıyla ihtiyaçlarınıza uygun kalıcı çözümler üreten Kurumsal Sağlık Yönetimi Danışmanlık kuruluşudur.

İnsan Kaynakları Yönetimi danışmanlığında yaklaşımı için üst birimlere gerekli bilgi ve yeteneğin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Kurum ihtiyaçlarının tespiti ve yönetilmesi hususunda, faturalandırma danışmanlık hizmetlerinin ve eğitimlerinin önemi oldukça yüksektir.

Sağlık kurumları yönetimi için yatırım yapmak, hem zaman hem de parasal açıdan kaynak tahsisi yani sermaye harcaması gerektireceği için başarısız yatırımların uzun ve kısa vadeli programlarını oldukça olumsuz etkileyecek, kaynak tüketimine mal olacaktır. Bu nedenle bir yatırım yapmadan önce yatırım projesi hakkında mutlaka iyi bir fizibilite çalışması yapılması gerekecektir.

Sağlık kurumları, faaliyetleri sonucunda kar etmesi beklenen yapılardır. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren kurumların iyi tasarlanmış uygun bir bütçe yapısı olmadan yönetimi oldukça zordur. Yıllık gelir-gider bütçeleri ve bunlara göre oluşturulan nakit akış tabloları hazırlanmalı ve dönemsel planlamalar yapılmalıdır.

Bütçe verilerine dayanan dönemsel analiz ve raporlamalar ışığında planlanan faaliyetler başarının anahtarını oluşturacaktır.

Si Profesyonel Danışmanlık olarak Yönetim Danışmanlığında şu hizmetleri veriyoruz;

  • Sağlık kurumlarının kurulmasına ve/ya işletilmesine yönelik yasal mevzuat konusunda danışmanlık,
  • Yönetim yapısının planlanması,
  • Ön onay alınması ve hastane ruhsat sürecinin yönetilmesi,
  • Aksiyon planlarının oluşturulması,
  • Finansal analiz ve yerinde değerlendirme.

Bu hizmetler, değişim süreçlerine proaktif olarak uyum sağlamalarınıza yardımcı olmaktadır.